Рівні інструкторів Ваджра Йоги.

Ваджра Чакра.

В традиції Ваджра Йоги ми пропонуємо навчатися на п’яти рівнях, які відповідають п’яти першоелементам і п’яти проявам нашої енергії. Під час навчання інструктор реалізовує внутрішню Ваджра Чакру і приводить до балансу п’ять елементів Здоров’я.

 

Кратко об уровнях:

1 рівень:
 • На першому рівні, який відповідає фізичному рівню (елемент Земля) інструктор навчається і знайомиться з різними рівнями роботи з енергіями, але базовим є знання роботи з фізичним тілом. Для викладання йоги в групах цього рівня досить, наступні рівні проходяться за бажанням для більш глибокої реалізації внутрішнього потенціалу.
 • Сертифікат дійсний 5 років.
 • Участь в курсі відкрита для всіх, навіть для початківців, для поглиблення розуміння йоги і себе
 • Вимоги для отримання сертифіката: успішна здача іспитів (практика і теорія), практика йоги не менше 3 років.
 • Дізнатися більше та зареєструватися на курс 1 рівня
2 рівень:
 • На другому рівні, який відповідає психічному рівню управління енергією (елемент Вогонь) інструктор проходить навчальний семінар, де знайомиться з основними напрямками сучасної психології. Після проходження 2 рівня інструктор отримує право проведення виїзних семінарів по Ваджра Йозі. Другий рівень можна проходити відразу після першого чи одночасно з ним.
 • Сертифікат дійсний 5 років
 • Вимоги: прослухати курс другого рівня, прочитати всю обов’язкову літературу 1 рівня, добре орієнтуватися в теоретичних питаннях йоги, мати навички проведення лекцій.
3 рівень:
 • На третьому рівні, який відповідає духовному рівню взаємодії з енергіями (елемент Повітря) інструктор самостійно проходить 1000 годин споглядання (анапанасаті або унмані).
 • Після проходження цього рівня інструктор може бути запрошений для асистування на інструкторських курсах 1 рівня.
 • А також інструктор отримує право спільно організовувати інструкторські курси з інструктором 5 рівня. Для отримання 3 рівня не потрібно іспиту або оплати, достатньо виконати вимоги.
 • Вимоги: практика Ваджра йоги і викладання не менше 7 років, регулярні особисті споглядання, слідування духовному кодексу Ваджра Йоги (п’ять елементів: доброта, визнання свободи, відповідальність, знання, усвідомленість), здатність до нерухомого сидіння 30-60 хвилин з прямою спиною в будь-який медитативній асані, вміння виконати падмасану, кукутасану і кут (обов’язково для чоловіків), вміння виконувати і навчати наулі.
 • Сертифікат дійсний 5 років
4 рівень:
 • На четвертому рівні, який відповідає соціальному рівню реалізації енергії (елемент Вода) інструктор реалізовує соціально значимий проект. Наприклад: відкриття йогастудії, написання книги, або навчається допомагати іншим людям і проходить навчання Остео Механіці або іншій м’якій і робочій техніці остеопатії і/або цілительства. 
 • Найближчий семінар по Остео Механіці запланований на літо 2021 року.
 • Вимоги: практика Ваджра Йоги 12 років, регулярне викладання Ваджра йоги, практика Махамудри в повсякденності, реалізувати соціально значимий проект (йога студія, книга і т.д.), або прийняти і допомогти 1000 пацієнтам (Остео Механіка, остеопатія).
 • Сертифікат дійсний 5 років
5 рівень:
 • На п’ятому рівні, який відповідає центру Ваджра Чакри (елемент Простір) інструктор приводить до балансу всі попередні рівні енергії і створює гармонію між ними. На цьому рівні інструктор отримує право проведення власних навчальних курсів Ваджра Йоги, готує інших інструкторів повністю самостійно.
 • Практика Ваджра Йоги більше 12 років.
 • Вимоги: проходження всіх попередніх рівнів, слідування шляху Ваджра Йоги, вміння підтримувати баланс всіх рівнів енергії, організаторські здібності, досвід.
 • Сертифікат дійсний 5 років
   
Курси проводить Анатолій Пахомов
Президент Міжнародної Федерації Ваджра йоги, засновник Ваджра Йоги, директор Школи Йоги і Остео Механыки, автор методики цылысного пыдходу до здоров’я, практик Остео Механіки. Практика йоги з 1989 року. Викладання Хатха Йоги з 1994 року. Проводить заняття в групах і регулярні семінари в Україні, Білорусі, Індії та інших країнах. Займається підготовкою інструкторів, підготував більше 350 інструкторів Ваджра йоги. Навчався у різних майстрів йоги. Великий влив на формування практики: перший вчитель Терьохін (Козак) В.В. (м. Коломия, авторський стиль), Лаппа А.В. (авторський стиль йоги), Калі Рей (авторський стиль йоги), Тетерніков Лев (тантра),  навчання остеопатії, Чоґ`ял Намкай Норбу Рінпоче (Дзогчен, тибетська йога, Ваджраяна). Більш детально про Ваджра Йогу. Ось як описує своє навчання А. Пахомов
Перший рівень
заочно + 2 сесії
Другий рівень
психологічний
Щорічний внесок
Чому слід навчатися у нас?
 1. Тільки у нас – цілісний підхід до здоров’я людини, методика коректного підходу до хребта і бережливе ставлення до тіла. А це важливо для здоров’я! Ви дізнаєтеся все про асани, травмобезпеку і ключові ланки практики
 2. На нашому курсі ви дізнаєтеся як  правильно працювати з розумом, навчитеся керувати своїм станом
 3. В нас багатий досвід. Ми навчаємо інструкторів йоги більше 10 років
 4. По закінченню курсу ви отримаєте не тільки сертифікат на українській, російській і англійській мовах але і, що найважливіше – глибоке знання йоги, яке зможе стати вам опорою на все життя.
 5. По закінченню курсу ви отримуєте інформаційну підтримку необмежений час і можете стати частиною великої “ваджра сім’ї”
Cхема навчання інструктора Ваджра Йоги
коротко
1
Регулярна практика в групі Ваджра йоги (або самостійно)
2
Заочна частина (віддалене вивчення матеріалу)
3
Очні сесії (або онлайн)
4
Проходження інструкторського курсу другого рівня (з психологічним ухилом)
5
Подальше навчання (2-5 рівні) можливість ведення інструкторських курсів
Способи оплати
для отримання реквізитів напишіть на ukryogin@gmail.com
VISA Mastercard
Перевод Вестерн Юніон
системою PaySend
Готівкою в студії в Києві
По Україні на розрахунковий рахунок